МАКС КОРЖ
ВАРШАВА

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Бронювати

Увага Увага! МАКС КОРЖ приїжджає в столицю Польщі, А це значить - повний відрив, «лютий слем» на станіоні Арена Torwar з програмою, яка включає в себе всі альбоми і нові пісні, а так само неймовірні світлові, піротехнічні та димові спец.еффекти. Його концерти - це максимальний емоційний відрив: від дівочої сліз до тремтячого під ногами підлоги, від слему до літаючих по залу надувних крокодилів. Пропонуємо тобі швидко, весело і комфортно відвідати концерт нашого улюбленця - Макса Коржа! Цю незабутню подорож ти проведеш в компанії друзів і однодумців разом з #ZeChemodan. Ми не можемо це пропустить і вам не радимо!

Дата виїзду

26.11.19

Вільних місць

0

Ціна

1999 грн.

У вартість входить
Квиток на концерт в ФАН- ЗОНУ;
Медичне страхування на переїзд;
Фотозвіт;
Трансфер в дві сторони комфортабельним автобусом;
Супровід групи;
Додаткові витрати
Харчування;
Особисті витрати;
Медичне страхування для виїзду в країни ЄС -
50 грн.

Програма туру

Організатори залишать за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку, з метою покращення якості подорожі!

День перший
Виїзд з Рівного
Зустрічаємося, відмічаємося та сідаємо в автобус. Камон у дорогу до неймовірних пригод!!!
22:30
Виїзд з Луцька
Зручно вмощуємось в автобусі, адже у нас є трішки часу поспати по дорозі, поспостерігати за пейзажами у вікні, розслабитись з улюбленою музикою або поспілкуватися з сусідом.
23:59
День другий
Виїзд з Ковеля
Ну що, ти готовий до пригод?! Прийшов час познайомитись із нашою ZeChemodan командою! Незалежно від того, прийшов ти сам, чи з друзями, в подорож ми вирушимо класною компанією;)
01:00
Прибуття в Варшаву
Маємо вільний час на прогулянку столицею Польщі.
10:00
Початок концерту
Уже сьогодні тебе чекає нереальний расколбас і бомбілово, порвані кеди та зірваний голос. Ти чекав цього все життя, відтягуйся на повну!
18:00
Збір біля автобуса. Виїзд.
Обмінюємось враженнями після яскравої та шаленої туси та виснажені і емоційно заряджені зручно влаштовуємось в автобусі та повертаємось додому!
22:30
День третій
Прибуття в Ковель
Цей тріпчик був справді яскравим та насиченим, тому по дорозі додому будемо ділитись найкращими спогадами та позитивними емоціями.
06:00
Прибуття в Луцьк
Не сумуй, бо нові зустрічі будуть вже зовсім скоро в наших наступних поїздках.
07:00
Прибуття в Рівне
Ти розглядаєш фотографії та не можеш дочекатися, щоб показати їх близьким і вже плануєш наступну поїздку з #Zechemodan!;)
08:30
Бронювати