Вечір МАФІЇ в Рівному з ZeChemodan

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Бронювати

Мафія– рольова психологічна гра з детективним сюжетом, альтернативний спосіб твого дозвілля. А ще, це можливість навчитись виступати публічно, переконливо говорити, розвинути навички впливу та стратегічного мислення під час спілкування. Окрім того, Мафія вчить командній грі, а брехня тут виступає як засіб боротьби, а не самоціль. Увага та логічне мислення, структурована подача думок та ораторські здібності часто стають запорукою перемоги у грі. Важливим є не тільки вміння змістовно та переконливо говорити, але і здатність аналізувати та робити висновки з почутого. На тебе чекає чудовий настрій, безліч приємних емоцій та інтелектуальна розрядка. Приходь і ти відчуєш справжній дух гри Мафія!

Дата виїзду

10.04.21

Вільних місць

0

Ціна

50 грн.

У вартість входить
Проведення гри ведучим
Фотозвіт
Додаткові витрати
Власні витрати в закладі

Програма туру

Організатори залишать за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку, з метою покращення якості подорожі!

День перший
Збір в барі Арка
Зустрічаємося в Арці. Тут же втамовуємо спрагу та голод коктейлем та смачними закусками.
19:45
Знайомство з новими друзями
Час познайомитися ближче, адже нам тусити цілий вечір!
19:50
Ігровий марафон стартує!
Рівне засинає і прокидається... мафія. Тобі знадобиться весь твій акторський хист, адже нашу ZeCemodanFamily просто так не обдуриш.
20:00
По домівках
Минув наш ігровий вечір, отримали гарних емоцій, познайомились з новими друзями. Розходимось по домівках та вже плануємо наступні зустрічі з ZeChemodan! * Орієнтовний час закінчення 00:00.
23:59
Бронювати