Чорнобиль тур (2дні)
Виїзд з м. Рівне м. Луцьк

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Бронювати

Друже, в нас є для тебе дещо особливе. Подорож, яка одночасно викликає нестримний інтерес та мороз по шкірі. І не дарма, адже ми кличемо тебе до Чорнобиля.Це місто, завжди приваблювало туристів з усього світу своєю містичністю та важкою історією. Не хвилюйся, за два дня повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону ти отримаєш дозу радіаційного опромінення приблизно як за 7 годину польоту в літаку! Так що полетіли з #ZeChemodan за враженнями до Чорнобилю!
ЗА УМОВ ЗОНИ ВІДЧУЖЕННЯ, В`ЇЗД ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ З 18 РОКІВ.
БРОНЮВАННЯ В ТУР ЗАКРИВАЄТЬСЯ ЗА П`ЯТЬ ДНІВ ДО ВИЇЗДУ.

Дата виїзду

27.11.21

Вільних місць

19

Ціна

2699 грн.

У вартість входить
Проїзд комфортабельним мікроавтобусом;
Офіційний дозвіл на перебування в зоні відчуження;
Супровід професійних гідів;
Фотозвіт туру;
Страховий поліс на переїзд та перебування в ЧЗВ;
Проживання в готелі 1 ніч;
Супровід групи;
Дозиметричний контроль.
Витрати за бажанням
Оренда дозиметра
150 грн./день
Харчування
Особисті витрати
Музей «Зірка Полин»
45 грн.

Програма туру

Організатори залишать за собою право часткових змін програми чи планування розпорядку, з метою покращення якості подорожі!

День перший
Виїзд з м. Луцьк
Одягнись по-похідному і будь готовим багато ходити і навіть лазити. У Зоні категорично заборонені відкритий одяг та взуття.
02:00
Виїзд з м. Рівне
Попереду — насичені вихідні, тож обов`язково гарно поспи перед поїздкою;)
03:30
Ранкова кава в м. Іванків
Ми почнемо наш тріп з кави та знайомства з #ZeChemodan. Попереду — насичений день та прогулянки по незвіданій території.
08:00
Прибуття до КПП "Дитятки"
Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП " Дитятки " - приготуй паспортні документи для перевірки. Перетин кордону Чорнобильської зони через КПП " Дитятки " - приготуй паспортні документи для перевірки.
09:00
Покинуте село Залісся
Колишнє село Іванківського району Київської області. До аварії на ЧАЕС тут проживали понад 3 000 людей.
09:30
Прогулянка по місту Чорнобиль
Багато фактів відомо про саме місто і ти ознайомишся з ним з середини - меморіальний парк, виставка роботехніки. Кожне з цих місць має свою історію - сумну, але таку значущу....
10:00
Відвідування музею "Зірка Полин"
У цьому музеї відвідувачі зможуть на власні очі побачити, як зона відчуження перетворювалася в "територію змін".
11:00
Експозиція робототехніки
Жителі містечок та сіл навколо Чорнобильської АЕС виїжджали ненадовго, як їм тоді казали, максимум на три дні. Деякі з них згодом повернулися, їх назвали самоселами. Маємо змогу поспілкуватись та послухати їхню історію.
11:30
Кладовище кораблів і барж
До аварії на ЧАЕС в затоці річки Прип`ять проводили ремонт або утилізацію старих суден. Після вибуху в четвертому енергоблоці в гавань відбуксирували судна і баржі, які брали участь в ліквідації наслідків аварії, перевозячи радіоактивні вантажі.
12:00
Обід в столовій ЧАЕС №19
Спільний обід — можливість поділитися емоціями та враженнями після побаченого. Пообідаємо разом?
13:30
Відвідування території ЗГРЛС "Дуга"
Маємо нагоду побачити велич 150 - метрової антени загоризонтного стеження.
15:00
Вечірня прогулянка (вільний час)
Цілого дня екскурсії для тебе здалося мало? сповнений життєвих сил, ти прагнеш нових відкриттів? Можливо нічна прогулянка по Чорнобилю вгамує твій пил до пригод, прогуляємось?
15:30
Воєнне містечко
Зазвичай, коли мова йде про Чорнобиль-2, як правило, під цим місцем розуміють Загоризонтна радіолокаційну станцію "Дуга". Тим не менш, це не тільки ЗГРЛС "Дуга", але ще і територія колишньої військової частини з житловим сектором для офіцерського складу. Розвідаємо цю локацію?
16:00
Вечеря в місцевому кафе "Десятка"
Спільна вечеря — можливість поділитися емоціями та враженнями після насиченого дня. Повечеряємо разом?
19:00
Заселення в готель
Заселяємося в готель, відпочиваємо від активного дня, набираємося сил для подальшого дослідження.
20:00
Вечірня прогулянка (вільний час)
Цілого дня екскурсії для тебе здалося мало? сповнений життєвих сил, ти прагнеш нових відкриттів? Можливо вечірня прогулянка по Чорнобилю вгамує твій пил до пригод, прогуляємось?
21:30
День другий
Сніданок
Набираємось сил, адже попереду на нас чекає насичений день та прогулянки по незвіданій території.
07:30
Дитячий Садок в селі Копачі
Занедбаний дитячий садок в чотирьох кілометрах від атомної станції. Залізні ліжка, іграшки, дитячий посуд на столах — створюється враження, що тут колись активно вирувало життя, а потім всі діти в одну мить зникли.
08:00
Екскурсія по місту Прип`ять
Маємо вдосталь часу прогулятись містом-привидом в компанії професійного гіда. Дізнатись детальніше про історію міста, яке могло б бути одним з найкрасивіших міст України.
08:30
Кінотеатр Прометей
Місцеві згадують, що це було улюблене місце відпочинку всіх жителів. Сюди приходили не тільки подивитися фільм, а й посидіти в кафе, часто призначали зустрічі та побачення.
09:00
Басейн Лазурний
Двоповерховий басейн в Прип`яті був одним з улюблених місць відпочинку городян. Звучить дивно, але басейн функціонував ще 10 років після катастрофи на ЧАЕС - до 1996 року. Вважається одним з найчистіших місць Прип`яті з точки зору радіаційної обстановки.
09:30
Парк атракціонів
Колесо огляду в парку атракціонів, буквально стало символом мертвого міста — по-дитячому миле і водночас страшне. Цікаво, що колесо так і не відпрацювало ні дня — його запуск був запланований на 1 травня 1986 року.
10:00
Міліцейський відділок та тюрма
Ще одне похмуре місце в Чорнобильській Зоні Відчуження яке потрібно дослідити, покинута в`язниця та кімната допитів.
10:30
Стадіон Авангард
Ще одне місце в Прип`яті, якому так і не судилося виконати свою функцію. Стадіон теж повинен був відкритись 1 травня 1986 року і міг вміщати 5000 осіб, приймати футбольні матчі та спортивні змагання.
11:00
Школа №1
Всього в Прип`яті знаходилося п`ять шкіл і всі вони є найяскравішими пам`ятниками радянської епохи. Тут все залишилося так, як було в день трагедії: парти, пам`ятники Леніну, зошити та журнали, книги і ідеологічні гасла на стінах.
11:30
Секретний завод "Юпітер"
В умовах суворої секретності на території Юпітера займалися розробкою та складанням військових агрегатів які використовувалися для військових субмарин, винищувачів, і навіть в космічній промисловості. Розміри території заводу можна порівняти з цілим міським мікрорайоном.
12:00
Річний порт
Сюди жителі Прип`яті приходили на вихідних з сім`ями, купалися, організовували пікніки, тут продавалися квитки на катери до Києва та інших міст.
12:30
ПМК №35 Прип`ять
У густих заростях, на території підприємства мертвого міста стоїть - Пересувна механізована колона (ПМК) це частина автомобілів, що брали участь в ліквідації наслідків аварії.
13:00
Станція Янів
Однією з визначних пам’яток чорнобильської зони відчуження є напівзанедбана залізна колія, яка до аварії на ЧАЕС інтенсивно використовувалася для перевезення вантажів і пасажирів між містами Чернігів та Овруч. Власне наявність цієї транспортної магістралі і було одним з важливих факторів, що визначив вибір місця розташування атомної електростанції та будівництва міста атомників – Прип`ять
13:30
Недобудовані Градирні третьої черги ЧАЕС
Професійний гід покаже нам об’єкти атомної електростанції більш відомі як "саркофаг" та "арка". Не хвилюйся - місце безпечне і доступне для прогулянок.
14:00
Обід в столовій ЧАЕС №19
Якщо зголоднів — ми запропонуємо тобі ситний комплексний обід в столовій №19. Запевняємо, страви цілком безпечні і дуже смачні :)
14:30
Соми як акули
В річці Прип’ять багато риби, особливо соми - мутанти які вражають своїми розмірами та доступністю...
15:00
Недобудовані Градирні третьої черги ЧАЕС
Одна з найбільш колосальних споруд в зоні - система охолодження для 5-6 реакторів ЧАЕС.
16:00
Піонерский табір "Ізомрудний"
Ставок-охолоджувач ЧАЕС є унікальною гідротехнічною спорудою, яка була створена для охолодження реакторів атомної електростанції.
16:30
Покинута експериментальна база радіобіології тварин.
Велику увагу лабораторія приділяла вивченню віддалених наслідків радіації, а також хронічної дії малих доз радіації, чим моделювалося опромінення людей в Чорнобилі.
17:00
Повернення додому
На виїзді із зони відчуження нам необхідно пройти ще один дозконтроль і ми рушаємо додому, втомленні але сповнені вражень.
18:00
Проживання під час туру:
Бронювати